Hlavní navigace

Permanentka do fitka

  • (neregistrovaný) 85.207.41.---

    15. 7. 2007 16:50

    Dobrý den, můžu v roce 2007 dát permanentku do fitka na účet 528-ze zisku? Musí z toho zaměstnanec odvést ZP+SP+daň? V roce 2006 nemusel. Pokud ano, můžete mě odkázat na paragraf přísl. zákona? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 7. 2007 11:02

      Ditta (neregistrovaný) 83.208.59.---

      Re: Permanentka do fitka
      Je to stále osvobozené (doufám, že žádná změna neproběhla), §6 odst. 9 písm. d). U sociálního a zdravotního snad též.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).