Hlavní navigace

pronájem nebytových prostor

  • (neregistrovaný) 85.71.184.---

    16. 7. 2007 8:02

    Dobrý den, společnost má pronajaté nebytové prostory. část těchto prostorů pronajímá dále... takže vznikl podnájem. Vlastník nemovitosti není plátce DPH a tudíž nám fakturuje nájem bez DPH. my plátci jsme a prostory pronájímáme také plátci. Budu uplatňovat DPH při vystavení faktury podnájemníkovi???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 7. 2007 11:01

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: pronájem nebytových prostor
      *** ZDPH pro svou potřebu klade nájem na roveň podnájmu. Takže §56 se týká i podnájmu = může být osvobozeno ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).