Hlavní navigace

Odvod ZP jiné pojišťovně - jak účtovat?

• (neregistrovaný) 194.108.36.---

17. 7. 2007 14:31

Dobrý den, mám dotaz. V měsíci květnu jsme za našeho zam-ce uhradili ZP na jinou pojišťovnu, než byl přihlášený. V měsíci červnu jsme jim o to buď navýšili nebo ponížili platbu.
    Poraďte mi prosím jak to mám zaúčtovat. Stačí kontace.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 7. 2007 14:39

včelka (neregistrovaný) 81.27.195.---

Re: Nutné - prosím účetní !!!!!!!!!!!!!!
      Předpokládám, že účtujete každou ZP na jinou analytiku účtu 336. V tom případě bych pouze interně přeúčtovala částku z jedné ZP na druhou. Na účtu 524 se nic nemění, pokud tedy opět nepoužíváte analyticky rozdělený podle jednotlivých ZP (v praxi se to příliš nevyskytuje).

• 17. 7. 2007 16:08

Eva M. - moderátorka diskuze (neregistrovaný) 85.207.166.---

Upozornění moderátora
      Prosím, věnujte větší pozornost nadpisům svých příspěvků. Viz též Pravidla diskuzního fóra, hned první bod zde
      http://business.center.cz/business/diskuze/pravidla.aspx
      Stručná pravidla se vám ostatně zobrazují i při psaní nového příspěvku. Nemáte něco s klávesnicí, konkrétně s klávesou pro vykřičník? V běžné komunikaci stačí jeden vykřičník, vy jich máte v nadpisu daleko víc :-)
      Zkrátka - dodržujte prosím obecná pravidla diskuzí na internetu, např. ty výstižné nadpisy. Děkujeme za pochopení.

• 17. 7. 2007 16:42

JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

Re: Upozornění moderátora
      Paní Evo, mám dotaz, kam zmizel ten pán s těmi ochrannými nápoji ? Asi mi pěkně vynadal,že jsem mu to sama nenašla ?

• 17. 7. 2007 16:50

Eva M. (neregistrovaný) 85.207.166.---

Hmmm... o pánovi s nápoji nevím? Ale kdyby sem nějaký takový přišel, tak bych mu za ty nápoje vděčně poděkovala - a pak ho pošlu za Vámi, jo? ;-)

• 18. 7. 2007 17:33

JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

:-))))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).