Re: Jak ukončit PP?
Taky teď řeším něco podobného.Jak jsem tu vyčetla,kontaktujte lékařku,aby Vám poslala kopii ukončení(nejsem si jista četla jsem příspěvky rychle).Od 3.7.má neomluvenou absenci,napsala bych upozornění,že porušil hrubě prac.kázeň,ať podá vysvětlení,dostaví se do práce nebo k dohodnutí ukončení PP.Odeslat do vlastních rukou, doporučeně,když to dáte ještě na dodejku,tak máte potvrzení,že to převzal, když nepřevezme,vrátí se zpět potvrzeno poštou,že nepřevzal.Máte jeden papír v ruce.Pak bych mu poslala okamžité zrušení PP, platí ke dni převzetí nebo nepřevzetí, opět poslat stejným způsobem.Pozor na ZP musíte platit i když má Ačko,pak mu to strhnout.Za každý den neoml.absence lze krátit dovolenou o 1-3dny.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
18. 7. 2007 12:24
Prosím o pomoc!Asi se to už tady řešilo, ale nestíhám a tak prosím
o radu. Zaměstnanec je od 27.6.v prac.neschopnosti. Vůbec se neozývá co s ním je, telefony nebere, ale byl viděn jinými po městě.Dnes jsme kontaktovali jeho lékařku a ta nám sdělila, že nechodí na kontroly a tudíž mu k 3.7.PN ukončila.Co s tím? Jak PP ukončit? V místě
trvalého bydliště údajně vůbec nebydlí, na dopis zřejmě také nebude reagovat.
Od pondělí mám dovču a ráda bych to vyřešila co nejdřív, abych
neměla takovýmto exemplářem zkaženou dovolenou.
Děkuji za pomoc!