Hlavní navigace

Faktura do EU,zboží do třetí země

  • (neregistrovaný) 213.226.241.---

    18. 7. 2007 13:39

    Fakturujeme zboží do EU,dodáváme fyzicky do USA.Bude faktura bez DPH nebo DPH osvobozeno podle §63?Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 7. 2007 19:26

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Faktura do EU,zboží do třetí země
      to záleží jestli:
      jste vývozce (máte JSD) - osvob. dle §66
      dodáváte plátci do EU(a ten následně vyváží) - osvob. dle §64
      dodáváte neplátci do EU - vč. DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).