Re: Ukončení daňového zvýhodnění
Nepíšete, jestli ukončila řádně nebo s tím sekla. Pokud přerušila studium, tak nárok na prázdniny nemá. Jestli má diplom, tak platí, že studentem je ještě:
b) kalendářní měsíc, v němž dítě ukončilo řádně studium na vysoké škole, a dále kalendářní měsíc následující po kalendářním měsíci, v němž dítě ukončilo řádně studium na vysoké škole, pokud dítě nevykonává po celý tento měsíc výdělečnou činnost podle § 10 ani nemá po celý kalendářní měsíc nárok na podporu v nezaměstnanosti nebo podporu při rekvalifikaci,
c) doba od ukončení studia na vysoké škole do dne, kdy se dítě stalo studentem téže nebo jiné vysoké školy, pokud studium na téže nebo jiné vysoké škole bezprostředně navazuje na ukončení studia na vysoké škole, nejdéle však doba tří kalendářních měsíců následujících po kalendářním měsíci, v němž dítě ukončilo studium na vysoké škole
Re: Ukončení daňového zvýhodnění
...výdělečnou činnost podle § 10 ... nemáte namysli §10 ZDP? myslím, že jste měla namysli zaměstnání, které zakládá účast na nemocenské pojištění nebo činnost OSVČ důchodově pojištěné.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
19. 7. 2007 10:49
Dobrý den,
prosím o radu, zaměstnankyně donesla potvrzení o studiu dcery od 1.9.2006 do června 2007. Takto je v potvrzení uvedeno - červen 2007. V červnu ukončila VŠ. Má nárok ještě na prázdniny, tj. 07/07, pokud matka potvrdí, že v červenci nepracovala? Stačí zápis matky do daňovky?
Děkuji za odpovědi, v těch dětech a studentech neustále plavu.
Lenka