Hlavní navigace

dovoz hraček z Číny-poomooc !!

  • (neregistrovaný) 88.101.148.---

    19. 7. 2007 12:37

    Prosím o radu, do základu základu pro výpočet dph se zahrnuje cena zboží (kurz JSC), doprava (máme fakturu od české firmy s 0 % dph) bude se to teda zahrnovat do základu nebo nebude???, stejně tak celní služby deklaranta-máme fa od tuz. firmy s DPH, abych to v přiznání nebylo dvakrát ???prosím pomoc, nevím jak postupovat

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 7. 2007 16:05

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: dovoz hraček z Číny-poomooc !!
      Základ daně je definován v § 38 ZDPH a obsahuje mj. vedlejší pořizovací náklady. Zahrnutí VPN do základu daně není podmíněno jejich předchozím zdaněním (mnohdy neoprávněným). Každopádně tam patří.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).