Hlavní navigace

OT pohovor - neozvali se

• (neregistrovaný) 88.208.88.---

20. 7. 2007 9:22

Dobre dopoledne,
    prosim o vas nazor. Byla jsem na pohovoru na pozici ucetni - 1.kolo. Bylo mi receno,ze do konce tohoto tydnen (tj. do dneska) se ozvou,jestli jsem se dostala do druheho kola. Zaroven mi ale rekli,ze nejpozdeji dneska musi nekoho vybrat,protoze pak maji celozavodni dovolenu. Zatim se neozvali (z toho usuzuji,ze mam zase smulu) Volali byste do firmy? A na co byste se ptali?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 7. 2007 9:24

Ivka S. (neregistrovaný) 62.168.43.---

Re: OT pohovor - neozvali se
      Rozhodně bych volala, tím nic nezkazíte...řekněte, že jste u nich absolvovala pohovor a že byste se ráda zeptala na jeho výsledky...budete vědět na čem jste a popřípadě hledat dál...hodně štěstí!

• 20. 7. 2007 10:31

hana (neregistrovaný) 88.208.88.---

Re: Poradite co delat pro pohovoru
      tak jsem to zase pokazila. Prosim poradite co delat,abych byla uspesna u pohovoru. Uz jsem z toho zoufala.

• 20. 7. 2007 10:59

Ivka S. (neregistrovaný) 62.168.43.---

Najít práci není jen tak, takže nezoufejte! Možná to bude trvat déle, ale nakonec budete Vy ta úspěšná :-) Před každým pohovorem kontaktujte personalistku dané společnosti a vyptejte se na podrobnosti konkurzu...na co se máte zaměřit...zda bude písemný test, nebo ústní pohovor...co máte mít s sebou...vždycky nějaká ta informace navíc pomůže!!!

• 20. 7. 2007 20:46

kar (neregistrovaný) 88.100.153.---

Na PÚ jsem zaslechl, jak si čtyři slečny povídaly m.j. o výsledcích pohovorů a konkurzů. Místo dostane -která to má už dopředu slíbené, -která má nejhezčí nohy, -zcela výjimečně ta s nejlepšími výsledky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).