Hlavní navigace

Okamžitá výpověď, prosím!!!!

  • (neregistrovaný) 88.100.49.---

    20. 7. 2007 10:16

    Chtěla podat výpověď podle § 56 odst. 1 b) a nejsem si jistá, jestli termínem splatnosti se považuje termín, který je uvedený ve smlouvě a nebo konec následujícího měsíce. Takže pokud mi výplata má odcházet 10. den v měsíci z účtu zaměstnavatele, tak od tohoto dne se počítá těch 15 dnů nebo až od 31. dne + 15?
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 7. 2007 23:02

      R. (neregistrovaný) 88.100.49.---

      Re: Okamžitá výpověď, prosím!!!! Poradí?
      >Chtěla podat výpověď podle § 56 odst. 1 b) a nejsem si
      >jistá, jestli termínem splatnosti se považuje termín,
      >který je uvedený ve smlouvě a nebo konec následujícího
      >měsíce. Takže pokud mi výplata má odcházet 10. den v
      >měsíci z účtu zaměstnavatele, tak od tohoto dne se
      >počítá těch 15 dnů nebo až od 31. dne + 15?
      >Děkuji za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).