Hlavní navigace

spolupracující osoby - manželé a SZM

  • (neregistrovaný) 89.24.92.---

    22. 7. 2007 12:48

    Vedu DE, jsme s manželem spolupracující osoby (on na mě rozděluje 50% svých přájmů), můžeme uplatnit společné zdanění manželů, myslím si že ne, ale nejsem si jistá?!
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 7. 2007 12:53

      V.D. (neregistrovaný) 89.24.92.---

      Re: spolupracující osoby - manželé a SZM
      Děkuji, již jsem to našla nemůže viz.§13

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).