Hlavní navigace

Zaměstnanec na rodičovské dovolené

  • (neregistrovaný) 194.228.10.---

    23. 7. 2007 11:18

    Zaměstnanec-muž šel místo manželky na rodič.dovolenou.Bude pracovat cca 160h měsíčně a nepravidelně.Jak mu mám upravit prac.smlouvu,když dosud pracoval 8h denně 5 dní v týdnu na ranní?Musím to ještě nějak hlásit na sociálku nebo jinam?
    Díky A.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 7. 2007 11:21

      joj (neregistrovaný) 194.228.235.---

      Re: zaměstnanec na rodičovské dovolené
      Já myslela, že na rodičovské je proto, aby se staral o dítě??

    • 23. 7. 2007 11:32

      alena (neregistrovaný) 194.228.10.---

      Re: zaměstnanec na rodičovské dovolené
      Manželka si vydělá víc v práci,proto šel on,ale mají zajištěné hlídání,tak chodí do práce na částečný úvazek ale nepravidelně.

    • 23. 7. 2007 11:35

      Líba (neregistrovaný) 80.95.127.---

      Re: zaměstnanec na rodičovské dovolené
      Podívejte se na § 87, jestli by se nedalo použít konto pracovní doby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).