Hlavní navigace

Prodej HM do zeme na EU a DPH

  • (neregistrovaný) 213.192.4.---

    23. 7. 2007 17:34

    Prosím o radu,mám autodopravu a vedu DE,prodal jsem firme v
    Paname náves ( byl HM firmy ),faktura vydaná 6/2007,od celní
    zprávy doklad 7/2007,potreboval bych vedet do jakého rádku
    tiskopisu DPH prodej napsat a kdy .Zda v priznání za 2Q/2007
    nebo 3Q/2007,když doklad od celníků mám az 7/2007.
    Prosím pomozdt.Děkuji.JH

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2007 10:46

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Prodej HM do zeme na EU a DPH
      Myslíte tu Panamu v serverní americe? :-))
      Jestli ano, jedná se o vývoz mimo EU, do DP dle §66/5,6
      - "plátce může uvést vývoz zboží do DP pouze, pokud může vývoz zboží prokázat" Takže pokud máte výstup na JSD 7/07 můžete dát do DP teprve v tomto měsíci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).