Hlavní navigace

jízdenka MHD na úřad-cesťák?

  • (neregistrovaný) 193.165.161.---

    24. 7. 2007 8:31

    Dobrý den, v diskuzích s odkazem na §159/2 ZP jsem se dočetla, že je možné proplatit mi jízdenku MHD jedu-li vyřizovat firemní záležitosti na úřad (FÚ, OSSZ,...) Je třeba vždy vyplnit cesťák, a jedná se také o pracovní cestu? Nebo stačí jen ta jízdenka a na ní třeba napsat, kde jsem jela? Jestli je třeba cesťáku, můžu to vykazovat za celý měsíc na jednom s tím, že rozepíšu kdy jsem kde jela? Děkuji za odpovědi. Zuzka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2007 15:04

      erika (neregistrovaný) 85.207.54.---

      Re: jízdenka MHD na úřad-cesťák?
      Tak to by mě taky zajímalo, protože já využívám k pracovním cestám po městě svoji vlastní průkazku na MHD. Poradí někdo? Mého zaměstnavatele to vůbec "netíží".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).