Hlavní navigace

oprava sazby DPH

  • (neregistrovaný) 213.175.38.---

    24. 7. 2007 14:10

    v červenci 2007 došlo k opravě sazby DPH u dokladu z října 2006.
    Kdy si budu moci uplatnit odpočet u takto opraveného dokladu?
    V červenci, kdy došlo k opravě nebo musím podat opravné přiznání
    za říjen 2006?

    Děkuji všem za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2007 15:14

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: oprava sazby DPH
      *** Záleží, zda jste vůbec mohli. O opravách sazby daně se dočtete v §49 ZDPH ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).