Hlavní navigace

užitný vzor a patent - SPĚCHÁ

  • (neregistrovaný) 81.0.223.---

    24. 7. 2007 15:49

    Dobrý den,
    nemáte někdo zkušenosti s účtováním zakoupeného užitného vzoru ? Ještě jsem se s tím nesetkala a tápu. Je to ocenitelné právo? Odpisování?
    Díky moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2007 16:13

      Ivča (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: užitný vzor a patent - SPĚCHÁ
      Už jednou se tady někdo na něco podobného ptal, já se v tomhle moc nevyznám, ale co jsem našla, tak užitný vzor je podskupina patentové rešerše?
      Pak by se jednalo o vedlejší pořizovací náklady majetku viz vyhl. 500/2002 Sb. § 47 odst. 1a).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).