Hlavní navigace

budoucí zaměstnanec a daňové výdaje

  • (neregistrovaný) 62.245.125.---

    24. 7. 2007 21:37

    Hezký den,

    pokud chci přijmout do firmy nového zaměstnance, který nemá dosud řidičský průkaz skupiny C, ale je ochoten si autoškolu dodělat, mohu mu autoškolu zaplatit a dát si tento výdaj do daňově uznatelných výdajů, i když v době, kdy si bude dodělávat autoškolu ještě mým zaměstnancem nebude?

    Nebo by se musel stát zaměstnancem před nástupem do autoškoly a pak teprve by se daly výdaje na autoškolu dát do daňově uznatelných výdajů?

    Lze vůbec výdaje na autoškolu pro zaměstnance brát jako daňově uznatelný výdaj?

    V zákoně o dani z příjmu v § 24 ani 25 nic podobného není.

    Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).