Hlavní navigace

Přechod na PÚ - Kde vyhledat?

  • (neregistrovaný) 62.240.190.---

    29. 7. 2007 9:53

    Prosím, nějak se mi nedaří a nemůžu najít kde vyhledat přesné znění zákona, kdy musí podnikatel, když vede DE přejít na účetnictví. Mám tušení, že pokud přesáhne obrat 10 mil., ale už nevím od kdy musí účetnictví vést a nechci udělat chybu. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 7. 2007 9:59

      Irena (neregistrovaný) 89.102.186.---

      Re: Kde vyhledat?
      Ta hranice je 15 mil. a najdete to v § 1 Zákona o účetnictví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).