Hlavní navigace

poskytunutí služby do třetí země

  • (neregistrovaný) 83.69.56.---

    29. 7. 2007 15:12

    Jsem plátce DPH a opravil jsem auto plátci DPH ze Srbska-není člen EU.Budu prosím fakturovat bez DPH podle §67? Zákazník si bude sám vůz odvážet. Mělo by se to poznamenat na fakturu? Musí mi předložit nějaký doklad, že je ve své zemi plátce?Kdyby se nejednalo o plátce DPH , fakturovalo by se také bez DPH?
    Děkuji, je to můj první případ.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 7. 2007 22:37

      kojot (neregistrovaný) 88.102.174.---

      Re: poskytunutí služby do třetí země
      Domnívám se, že nesplňujete bod 2) § 67 a že se tedy nejedná o osvobozené plnění, ale o zdanitelné plnění v tuzemsku, tz. služba s 19 % DPH, ať se jedná o srbského plátce či neplátce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).