Hlavní navigace

mimořádná inventura skladu

  • (neregistrovaný) 195.68.31.---

    30. 7. 2007 10:11

    Dobrý den,

    k 30.9. se nám bude měnit jednatel společnosti. Je nutné dle zákona provést před jeho odchodem inventuru skladu zboží? Pokud ano, kde je to v zákoně? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

    J.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 7. 2007 11:05

      Ma (neregistrovaný) 213.195.234.---

      Re: mimořádná inventura skladu
      Zřejmě budete sestavovat i závěrku ??? pak by to bez inventarizace nešlo. Je v zájmu obou jednatelů, aby se inventarizace udělala - a to celého majetku i peněz atd.atd.

      Jinak - Zákon o účetnictví § 29 a 30
      a dále § 31 nařízení vlády č.108/1994 Sb., kterým se provádí zákoník práce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).