Hlavní navigace

DPH měsíční & čtvrtletní

  • (neregistrovaný) 90.176.109.---

    30. 7. 2007 12:54

    Od 8/2007 po překroční obratu 1 mil jsme se stali plátci DPH.
    Když budeme čtvrtletní plátci tak kdy se musíme dle zákona stát měsíční?
    Je někde stanovená výše obratu?
    Děkuji za rady V.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 7. 2007 16:15

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: DPH měsíční & čtvrtletní
      §99 ZDPH - pokud dosáhnete obratu 10 mega, pak se od dalšího kal.roku stáváte měsíčním plátcem.
      Pokud budete mí t obrat nad 2 mega a nedosáhnete 10 mega, pak si můžete zvolit, zda chcete být měsíční nebo Q.
      Zuzik

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).