Hlavní navigace

vývoz v roce 2007

  • (neregistrovaný) 84.242.66.---

    30. 7. 2007 16:41

    V únoru jsme vyvezli zboží a až včera nám přišlo potvrzení z celního úřadu. Mám podávat dodatečné přiznání nebo to můžu zahrnout do 7/2007?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 7. 2007 17:15

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: vývoz v roce 2007
      ----
      Doporučuji prostudovat §66 ZoDPH.
      Jestliže jste předtím něměli žádné důkazní prostředky, prokazující že k vývozu skutečně došlo,(což dle mého názoru bez JSD dokázat nelze) splnili jste teprve teď podmínky uvedené v §66/6- můžete vývoz prokázat a uvést do DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).