Hlavní navigace

Dodání zboží Velvyslanectví ČR

  • (neregistrovaný) 62.177.88.---

    31. 7. 2007 13:17

    Pro Ministerstvo zahraničních věcí ČR (neplátce DPH) jsme dodávali zboží do jiného členského státu (Velvyslanectví ČR-neplátce DPH). Podle kterého § je toto osvobozeno, a do kterého řádku daňového přiznání to mám napsat? Díky moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 7. 2007 17:11

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Dodání zboží Velvyslanectví ČR
      Domnívám se, že je to v §68/7,8 zák. o DPH, ale nemám s tím žádnou zkušenost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).