Hlavní navigace

Dopravní nehoda,správní řízení

• (neregistrovaný) 85.132.242.---

31. 7. 2007 17:59

Dobrý den všem,
    před domem jsem nacouval do auta stojícího za mnou,vystoupil jsem z auta a zkontroloval škodu,ani jedno auto nemělo poškození tak jsem odjel,stalo se to v 9:00.V 10:00 zavolal majitel jiného auta (než jsem naboural) na policii ,že jsem mu rozbil světlo.Policie přijela v 15:00 a nafotila to jiné auto.policie mě vyslechla,nic jsem nepodepsal a řekli že když nesouhlasím tak to pujde do správního řízení.policie má prý svědka který tvdí že jsem naboural to jiné auto.já jsem jel v autě se sousedkou krerá viděla že se nic nestalo a že jsem naboural jiné auto než mi tvrdí policie.je to měsíc a pořád se nic neděje,poradí mi někdo jak se mám bránit a jak postupovat ve správním řízení.moc děkuji za reakce

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 7. 2007 19:04

anonymous (neregistrovaný) 212.80.86.---

Re: Dopravní nehoda,správní řízení
      Jsou 2 možnosti - čekat až Vám něco přijde a v prvním kole tam jít sám a čekat jak to dopadne. Vy tam uvedete svou verzi, včetně odkazu na Vašeho svědka, napadnete postup policie, která nezdokumentovala Vaše vozidlo!!!. A uvidíte výsledek.
      Druhá možnost je poradit se s právníkem dopředu a postupovat dle jeho rady. Je to drahé, ale může Vám to ušetřit problémy s tím, že se dopustíte zbytečné chyby.
      Zvažte sám, co je lepší.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).