Hlavní navigace

Daň z převodu nemovitostí,daňový náklad?

  • (neregistrovaný) 193.165.147.---

    31. 7. 2007 19:41

    Je daň z převodu nemovitostí daňovým nákladem? Jak se prosím účtuje? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 8. 2007 7:25

      Ivka S. (neregistrovaný) 62.168.43.---

      Re: Daň z převodu nemovitostí,daňový nák
      O daňový náklad se jedná pouze v případě, pokud byla zaplacena - viz § 24, odst. 2, písm. ch. Účtování 538/345

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).