Hlavní navigace

Dodatečné DPH ?

  • (neregistrovaný) 88.100.234.---

    1. 8. 2007 12:39

    Musím podávat dodatečné DPH za červen, když mi teprve dnes dodali fakturu s červnovým datumem s POLSKA? Nebo ji můžu dát do červencového přiznání - jsme měsíční plátci. Kde to najdu přesně v zákoně. Moc moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 8. 2007 12:52

      Anonym. (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Dodatečné DPH ?
      Při dodání zboží = § 23 odst. 3 - dnem vystavení DD (ten vystaven byl). Pokud by DD vystaven nebyl, byli by jste povinni přiznat daň (a uvést v DP k DPH) 15. 7., pokud zboží bylo dodáno v 06/2007.
      U služeb z EU se řídíte § 21.
      Z uvedeného vyplývá, že budete muset podat dodatečné DP k DPH, pokud polský dodavatel je plátce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).