Hlavní navigace

dan z převodu nemovitosi

  • (neregistrovaný) 90.176.150.---

    2. 8. 2007 13:04

    kdy prosím zaplatit dan z převodu nemovitosti,do 3 měsíců při podání daň.přiznání nebo čekat na platební výměr od FU?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 8. 2007 13:12

      Myška (neregistrovaný) 83.240.30.---

      Re: dan z převodu nemovitosi
      Daň z převodu nemovitostí je splatná ve lhůtě pro podání daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí, což je upraveno v §21odst.2písm. a)ažd) zákona č.357/1992Sb., o dani dědické, dani darovací a dani z převodu nemovitostí. Koukněte na to do zákona, které písmenko bude Váš případ. Zákon najdete zde na webu v záložce zákony.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).