Hlavní navigace

evidence skladu

  • (neregistrovaný) 88.103.70.---

    2. 8. 2007 21:25

    Dobry den, rad bych se zeptal, je-li dana nejaka povinnost evidovat skladove pohyby a polozky (tedy vlastni sklad) pri maloobchodnim prodeji zbozi nebo to je ciste na me?

    Dekuji Pavel

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 8. 2007 8:32

      L. (neregistrovaný) 85.70.27.---

      Re: evidence skladu
      vedete DE?? není přímo řečeno že musíte vést, ale musíte zákon o dani z příjmu § 7b Daňová evidence

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).