Hlavní navigace

CESŤÁKY JEŠTĚ JEDNOU?

  • (neregistrovaný) 82.150.166.---

    4. 8. 2007 12:11

    V zák. práce se v § 158 píše, že spotřeba se určí:
    "Při určení spotřeby pohonné hmoty použije zaměstnavatel údaj o spotřebě pro kombinovaný provoz podle norem Evropských společenství. Není-li tento údaj v technickém průkazu uveden, vypočítá zaměstnavatel spotřebu pohonné hmoty vozidla aritmetickým průměrem z údajů v technickém průkazu uvedených."

    Jak se v techničáku pozná, že jde o spotřebu pro kombinovaný provoz podle norem ES?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).