Hlavní navigace

Daňové zvýhodnění student VŠ

  • (neregistrovaný) 84.16.123.---

    6. 8. 2007 10:28

    Dobrý den, dítě našeho zaměstnance letos ukončilo VŠ studium s titulem Bc. Bude pokračovat dále ve studiu na VŠ.
    Ukončení studia 6/07.
    Přijat ke studiu na další VŠ 8/2007.
    Prosím jaké doklady musí doložit a má nárok na daňové zvýhodnění za celý rok?
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 8. 2007 10:38

      Maja (neregistrovaný) 213.155.227.---

      Re: Daňové zvýhodnění student VŠ
      Za soustavnou přípravu na bud.povolání se považuje také:
      doba od ukončení studia na VŠ do dne, kdy se dítě stalo studentem téže nebo jiné VŠ, pokud studium bezprostředně navazuje, nejdéle však doba 3 kal. měsíců po měsíci ukončení studia na VŠ. (§14 zák 117/1195 Sb.)
      Takže daňové zvýhodnění celý rok, požadovala bych doklady o ukončení jedné VŠ a o zapsání na další VŠ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).