Hlavní navigace

Příplatek za ztíž. prac. prostředí

  • (neregistrovaný) 82.209.18.---

    9. 8. 2007 8:01

    Prosím o informaci, zda platí, že nejnižší částka je 6 Kč za hodinu jako příplatek za práci ve ztíženém a zdraví škodlivém pracovním prostředí a kolik hodin nejméně musí pracovník odpracovat v tomto prostředí, nebo už za 1 hodinu se vyplácí 6 Kč.?
    Díky moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 8. 2007 8:37

      xy (neregistrovaný) 195.47.3.---

      Re: Příplatek za ztíž. prac. prostředí
      od 1.1.2007 je změna! platí nový zákoník práce - viz § 117 (zákon o mzdě) nebo §128 (zákon o platu)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).