Re: reklamace po třetí - mob.telefon
http://business.center.cz/business/pravo/ochrana_spotrebitele/otazky-odpovedi.aspx
Právo na odstoupení od smlouvy máte při třetí reklamaci stejné závady nebo při současném výskytu více vad, což není váš případ (reklamujete potřetí, ale zatím pouze dvě vady stejné).
Kupodivu tohle většina prodejců moc nezná a vrátí peníze už při třetí reklamaci jakékoliv vady, tak to zkuste.
Re: reklamace po třetí - mob.telefon
Pokud není reklamace vyřízená do 30 dnů můžete též požadovat vrácení peněz. Jinak já osobně bych požadovala vrácení peněz již při první reklamaci - nedůvěra k výrobku nebo výměnu za jiný nový mobilní telefon.Za své peníze požadujte nový bezporuchový výrobek a né opravovaný to jste mohla nakupovat v bazaru. Hlavně se nedejte budou to na Vás zkoušet všemožně, ale funguje pokud prodejci sdělíte, že celou záležitost pokud Vám nevrátí peníze předáte k prošetření ČOI.
Re: reklamace po třetí - mob.telefon
Bylo mi řečeno, že si to musí ověřit, že mají na to tři pracovní dny.
Chtěl bych odstoupit od kupní smlouvy, můžu požádovat peníze po těch třech dnech nebo až po třiceti dnech? Mobil má potřetí stejnou vadu, že se samovolně vypíná. Jaké mám prosím nároky? Moc děkuji
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
OSVČ na neschopence: Po jejím ukončení čeká podnikatele důležitá povinnost
Když podáte žádost o důchod příliš brzy, řízení se může zastavit
Založení živnosti, první povinnosti i komunikace s úřady. Stát teď nabízí kurz zdarma
Podnikatelé na cestách: Jak se vyhnout předraženým výběrům z bankomatů
Výše příjmů, od které musíte podat daňové přiznání, vzroste na 100 tisíc korun
Senioři nad 80 let dostanou přidáno automaticky. Vláda schválila velkou změnu důchodů
9. 8. 2007 8:43
Dobrý den, reklamovala jsem dnes po třetí telefon. Jáké mám nároky? Poprvé se mi sám vypínal, podruhé oprava displeje a nyní opět obrazovka displeje nejeví "známky života " Nemám s tím zkušenosti a chci být připravená,až si půjdu vyslechnout prodávajícího. Moc děkuji