Hlavní navigace

Návod na CASH FLOW

• (neregistrovaný) 81.92.149.---

10. 8. 2007 8:56

Zdravim,

prosím nevíte někdo o nějakém schopném návodu na sestavení výkazu CF. Mám stažený ten excel tady odtud ale nějak mi to v tom uplně nevychází takže bych tam nejspíš měl něco dobouchat ručně.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 8. 2007 14:17

Ivča1 (neregistrovaný) 85.71.215.---

Re: Návod na CASH FLOW
      Já jsem už tady něco psala, zkuste si projít jednotlivé řádky tak, jak to píšu v tom odkazu, jestli jste třeba neopomněl nějaké mínus.
      http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=330796

Pokud budete mít dotaz na nějaký konkrétní řádek, ptejte se.

• 10. 8. 2007 15:27

petr (neregistrovaný) 81.92.149.---

jo koukal sem do té historie ... jo prvně sem zapoměl na dividendy :-D protože ty se mi tam jaksi nechtějí dosadit samy v tom excelu ... minusy otáčim jak divej ale nějak mi to nevyšlo stejnak ... a to mi to nevychází zrovna za firmu která je uplně maximálně jednodůchá ... pět dokladů měsíčně asi tak :-( ... musí v tom být ještě něco ale nenapadá mě jak zjistit co ... až se pudu zeptat budu zas za debila :-(

• 10. 8. 2007 15:39

Ivča1 (neregistrovaný) 85.71.215.---

Ale vůbec ne:-), většinou svoje chyby člověk nevidí. A po těch dividendách Vám to v tom Excelu taky nevyšlo? Jestli to není nějak komplikovaný, mohla bych se na to juknout, ale nevím, jak moc na to spěcháte...

• 14. 8. 2007 9:25

petr (neregistrovaný) 81.92.149.---

děkuju, omlovám se, už sem se k tomu nějak nedostal od pátku. po těch dividendách mi to více méně vyšlo už až na nějaký drobnosti a ty můžu v nejhorším vždycky hodit na na nějaký ty "ostatní nepeněžní operace" nebo tak něco, protože to bude beztak nějaká nestandardní kravina účtovaná k 31.12. ... jenže právě pro to jsem k tomu chtěl nějaký ten komentář, protože mě vlastně nenapadá vůbec co by se za takovýma ostatníma nepeněžníma operacema mohlo skrývat... otáčení znamínek je v u mě v poho když do toho člověk zapojí výrokovou logiku 1 AND 0 a 1 OR 0 atd... tak nemůže udělat chybu :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).