Hlavní navigace

Skútr-lze uplatnit DPH ?

  • (neregistrovaný) 194.212.161.---

    10. 8. 2007 15:00

    Dobrý den,

    chci se zeptat,zda lze uplatnit DPH při koupi skútru.Nebo jak mi bylo řečeno malé motorky. Dle §75 ZoDPH se nemůže uplatnit odpočet je u osob.auta. Toto by mělo jít,že ? Nebo jsem něco přehlédla?
    Děkuji za odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).