Hlavní navigace

Sleva na dani na dítě

  • (neregistrovaný) 213.168.177.---

    29. 8. 2007 6:31

    Zaměstnankyně nastoupila v půlce měsíce do zaměstnání. Do té doby, než nastoupila k nám byla OSVČ. Prosím můžu slevu na dani na dítě uplatnit již v tomto měsíci?jaké jsou obecné podmínky uplatnění slevy na dani na dítě?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 8. 2007 7:35

      Evelína (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: Sleva na dani na dítě
      Ano, můžete.

      V § 35c zákona o daních z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).