Hlavní navigace

Vzor pracovní smlouvy podle nového ZP

  • (neregistrovaný)

    29. 8. 2007 14:38

    Dobrý den,
    nemůže mi někdo poskytnout vzor pracovní smlouvy podle nového zákoníku práce?

    Může tam být,že firma může pracovníka vyslat na Služební cesty? Školení bude firma hradit, ale v případě, že pracovník odejde cca do 2 let, je povinen část školení uhradit?

    Jak je to s výplatou mzdy.. může tam být opět .. do 30tého následujícího měsíce a pak je tam ještě dalších 15 dnů? (to jsem teď někde tady četla )


    Díky, díky moc

    Blanka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 8. 2007 16:05

      pája (neregistrovaný)

      Re: Vzor pracovní smlouvy podle nového Z
      Pracovní smlouvu je ideální vytvořit na podmínky vlastní firmy, platí pravidlo zapracovat vše, co je výhodné pro zaměstnavatele a minimum opaku, ale vše musí být v souladu se zákonem.
      Otázky:
      1. Souhlas s vysláním prac.cestu - ano
      2. Školení- máte-li na mysli zvyšování kvalifikace, tak to se řeší mimo pr.sml. zvlášť
      3. Výplatu mzdy- termín ani výši mzdy nikomu nedoporučuji dávat do pr.smlouvy, ale řešit buď vnitř.předpisem nebo mzdovým výměrem, pr. smlouvu můžete měnit jen dodatkem, souhlas obou stran atd. problémy
      Chcete-li pomoci, napište, já Vám odpovím na mejl a můžete mi pak poslat svůj návrh a pomůžu ho upravit a doplnit. Takhle na dálku přes diskuzi to není reálné.

    • 30. 8. 2007 6:36

      blanka (neregistrovaný)

      Re: Vzor pracovní smlouvy podle nového Z
      děkuji, ozvu se:))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).