Hlavní navigace

Náklady na cestovné

  • (neregistrovaný) 90.176.138.---

    3. 9. 2007 13:08

    Dobrý den.
    Můžete mi prosím někdo poradit, jakým způsobem si mohu uplatňovat do nákladů výdaje na cestování?
    Jsem OSVČ a jezdím po různých vystoupeních vlastním autem,které nemám v obchodním majetku.Jezdím s ním i soukromě.Jakou evidenci musím vést a jakým způsobem vypočítávat náklady?
    Děkuji všem a přeji hezký den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 9. 2007 16:20

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: Náklady na cestovné
      *** Vedete evidenci pracovních cest a náklady uplatňujete dle §24/2/k ZDP. A platíte silniční daň. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).