Hlavní navigace

Osobní auto - uznání částky

  • (neregistrovaný) 85.70.101.---

    3. 9. 2007 13:16

    Prosím o radu, dočetla jsem se, že pokud si firma pořídí osobní auto dražší jak 1,5mil. tak mu částka nad tuto sumu nebude uznána!
    Je to pravda nebo je to nesmysl? Děkuji všem za odpověď Mirka!!!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 9. 2007 14:10

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: Osobní auto - uznání částky
      Je to tak. Viz. §29/10 Zák. o DP. Zuzik

    • 3. 9. 2007 14:47

      1234 (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: Osobní auto - uznání částky
      pro letošek ano, po reformě není limit žádný.

    • 3. 9. 2007 14:51

      Mirka (neregistrovaný) 85.70.101.---

      Re: Osobní auto - uznání částky
      Děkuji moc za vaše odpovědi.Mirka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).