Hlavní navigace

Nový zaměstanec-od kdy prac.sml.,ZP,SP?

  • (neregistrovaný) 213.29.68.---

    4. 9. 2007 9:21

    Náš nový pracovník ukončil u předchozího zaměstnanvatele prac.poměr k datu 31.8.2007.Od kdy mu mám sepsat prac.smlouvu ,když v naší firmě se pracuje pouze v prac.dny(pondělí až pátek) a od kdy ho přihlásit u ZP a u OSSZ 1. nebo až 3. ,jde mi o to aby pracovník neměl někde prodlevu .
    Děkuji všem předem za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 9. 2007 9:58

      Romana (neregistrovaný) 85.70.126.---

      Re: Nový zaměstanec-od kdy prac.sml.,ZP,
      teď to zrovna dělám, nástup do zaměstnání 3.9.2007 ale začátek pracovního poměru 1.9.2007 - alespoň mi to bylo sděleno OSSZ. Ještě tedy, když už se o tom bavíme - dává se ještě zkušební doba?

    • 4. 9. 2007 10:02

      Lenka (neregistrovaný) 213.29.68.---

      Re: Nový zaměstanec-od kdy prac.sml.,ZP,
      My ji dáváme vždy-3měsíce ,je to lepší ,pokud se pracovník neosvědčí je s ním ukončen PP ve zkušební době.
      Ještě k dotazu na ELDP bude od 3.9.a u ZP též?
      Děkuji

    • 4. 9. 2007 15:38

      xy (neregistrovaný) 89.176.121.---

      Re: Nový zaměstanec-od kdy prac.sml.,ZP,
      Zkušební doba se stále udává - zákoník práce §35.

    • 5. 9. 2007 7:13

      Lenča (neregistrovaný) 84.16.121.---

      Re: Nový zaměstanec-od kdy prac.sml.,ZP,
      Dobrý den,
      takže na hromadné oznámení pro pojišťovnu a na přihlášku k nem. pojistění se uvede 3.9.?Je to tak?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).