Hlavní navigace

Prac.oděv - kdy poskytnout?

  • (neregistrovaný) 213.29.68.---

    4. 9. 2007 10:23

    Je zaměstanavatel povinen poskytnout prac.oděv zaměstnanci,jestliže ano podle jaké vyhlášky či zákona ?
    Děkuji mnohokrát

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 9. 2007 11:08

      an (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Prac.oděv - kdy poskytnout?
      >Je zaměstanavatel povinen poskytnout prac.oděv
      >zaměstnanci,jestliže ano podle jaké vyhlášky či zákona ?
      >Děkuji mnohokrátZákoník práce § 104

    • 4. 9. 2007 12:14

      Bára (neregistrovaný) 213.29.68.---

      Re: Prac.oděv - kdy poskytnout?
      děkuji ještě by mě zajímalo kde bych našla nařízení vlády(jak je uvedeno v bodě6) o poskytování prac.prostředků

    • 4. 9. 2007 12:27

      an (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Prac.oděv - kdy poskytnout?
      Ve Sbírce zákonů - 21/2003 Sb. nebo např. na adrese:
      http://download.mpo.cz/get/26651/29993/322295/priloha009.doc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).