Hlavní navigace

Služba z Japonska DPH

  • (neregistrovaný) 83.69.33.---

    4. 9. 2007 11:14

    Dobrý den,
    poradí mi prosím někdo, jak je to se službou z Japonska - seřízení strojů - budu odvádět DPH, můžu si ho i nějak odečíst? Podle jakého § se to řídí. Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 9. 2007 18:02

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: služba z Japonska DPH
      Kukněte na § 10/4 ZDPH. Aby se zde dalo odpovědět, k tomu chybí údaje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).