Hlavní navigace

Faktura za materiál - Německo

  • (neregistrovaný) 82.99.174.---

    5. 9. 2007 15:46

    Teprve dnes jsem dostala na stůl faktury za materiál z Německa se zdanitelným plněním červen 2007- musím udělat dodatečné přiznání k DPH za 2.Q a nebo je mohu zaúčtovat teď ve 3.Q.
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 9. 2007 17:32

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: Faktura za materiál - Německo
      Pak je DUZP pro samovyměření a odvod DPH na výstupu den 20.6. a 27.6. Udělejte dodatečko za 2.Q., kde si uplatníte i odpočet, výsledek tedy bude nulový. Projděte § 25 ZDPH. Vím, že to není jednoduché a vím, jak rychle nám chodí kolikrát faktury ( a nemusí to být ani ze zahraničí )a ani nevíme, že některý klient něco pořídil, takže nám nezbývá než být trpělivé a silné a opravovat a opravovat a dodělávat a dodělávat. Hezký den :-))) Zuzik

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).