Hlavní navigace

Doprava při vývozu zboží do 3.země

  • (neregistrovaný) 77.104.253.---

    6. 9. 2007 10:46

    Dobrý den, mám prosím jeden dotaz. Firma z SRN, plátce DPH mi fakturuje dopravu našeho zboží z Hamburku do Číny.Jak v tomto případě s DPH ? Je to osvobozené plnění podle § 69 a nemám ho tedy vůbec zahrnovat do přiznání DPH ? Nebo musím samovyměřit DPH a současně si uplatnit odpočet stejně jako u pořízení zboží z EU ? Děkuji za názory.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).