Hlavní navigace

Odpis pohledávky

  • (neregistrovaný) 85.207.126.---

    6. 9. 2007 14:46

    Dobrý den, mám dotaz. Mohu daňově odepsat pohledávku, která byla přihlášena do konkurzu, rozhodnutí soudu, že nedostaneme nic, mám, avšak nebyly k ní tvořeny žádné opravné položky?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 9. 2007 16:24

      an (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Odpis pohledávky
      Ano, a to v souladu s § 24/2y bod 1) ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).