Hlavní navigace

Penzijní připojištění

  • (neregistrovaný) 82.99.184.---

    6. 9. 2007 19:53

    Prosím o radu ohledně penzijního připojištění a jeho zaúčtování.
    Zaměstnavatel by chtěl zaměstnancům platit penzijní připojištění.Jaké výhody má zaměstnanec a jaké zaměstnavatel?
    Nevím si rady,jak by se toto pojištění účtovalo ?
    Děkuji za rady.Bára.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 9. 2007 8:04

      beta (neregistrovaný) 82.142.65.---

      Re: Penzijní připojištění
      zákon o dani 586/1992 - zaměstnanec § 6 odst. 9 (měsíčně 5% z VZ) zaměstnavatel §24 odst.2 písm) zj (ročně do 3% z VZ)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).