Hlavní navigace

Registrace k srážkové dani

  • (neregistrovaný) 194.212.161.---

    7. 9. 2007 7:35

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, do kdy je povinnost se zaregistrovat a odvést srážkovou daň? Vím, že zálohová daň se musíí zaplatit do 20 dne následujícíhoo měsíce. U srážkové to samé ? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 9. 2007 11:53

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: registrace k srážkové dani
      Odvod je do konce měsíce, následujícího po měsíci, ve kterém jste byli povinni provést srážku podle § 38d/1 ZDP. Zaregistrovat co nejdříve.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).