Hlavní navigace

OT - sraz - závazné návrhy

• (neregistrovaný) 85.71.215.---

10. 9. 2007 14:16

Zdravím všechny,
    jelikož se moc lidí nemá k tomu, aby napsali návrhy na sraz, asi už to rozseknu, neboť je hodně málo času.
    Pokud máte zájem o Prahu 6.10., tak je nezbytné, aby se to tento týden zamluvilo, neboť jsem měla vytipovaný hotel, který má vlastní restauraci, která by se v případě zájmu dala zabrat celá, je hned na metru a dá se tam parkovat, ale bohužel tento termín už mají plný. Když jsem zjišťovala jiné hotely, tak je prý nutné to zamluvit aspoň 2-3 týdny dopředu, tj. tento týden. Pokud se to dohromady nedá, pak se to musí konat jinde anebo v Praze, ale jiný termín, i když by se tu snad ještě něco našlo, ale pak se bojím, abyste mě neukamenovali, že je to hrůza.

Osobně bych byla skoro radši, kdyby se našel nějaký ten vinný sklípek, neboť tam jsem ještě nikdy nebyla - znám jen z vyprávění:-(, navíc bych měla míň starostí:-)

Takže pište už závazně, buď sem nebo na ivca1.bc@seznam.cz, jestli chcete se sejít v Praze (dle ankety beru 6.10. jako nejlepší), zda chcete zajistit ubytování a parking. Anebo rovnou napište, že by bylo lepší spíš ta Morava, ať je prostě jasno!

Anebo to můžeme rovnou nechat někdy na hodně později (duben 2008 atd.)

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 9. 2007 15:31

Eva M. (neregistrovaný) 88.100.183.---

Re: OT - sraz - závazné návrhy
      Ivčo, jsi skvělá :-) Takže pro mě je sraz 6/10 v Praze OK, určitě bych přišla, ubytování nepotřebuju. Pokud bude sraz jinde, potřebovala bych ubytování, ale taky přijedu. Jiný termín než 6/10? - snažila bych se přijet a doufám, že by to vyšlo, ale slíbit nemůžu. Uvidím, co napíšou ostatní, snad se na něčem dohodneme.

• 10. 9. 2007 18:26

J.K, (neregistrovaný) 90.176.151.---

Re: OT - sraz - závazné návrhy
      6.10.07 - Praha
      taky jedu - bez ubytování
      Jarka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).