Hlavní navigace

Živnost na hostinskou činnost

  • (neregistrovaný) 80.188.56.---

    11. 9. 2007 8:26

    Dobrý den, prosím o radu. Mám vystudovanou OA a chtěl bych provozovat hostinskou činnost. Pro vydání ŽL mi toho vzdělání stačí, nebo musím mít něco jiného? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 9. 2007 8:43

      L. (neregistrovaný) 90.176.233.---

      Re: Živnost na hostinskou činnost
      Je to živnost řemeslná § 20, domnívám se že bude potřebovat vyučení v oboru , nebo praxi nebo zákonného zástupce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).