Hlavní navigace

Sleva na dani ze záv. činnosti

  • (neregistrovaný) 77.48.51.---

    11. 9. 2007 20:49

    Dobrý večer, prosím o radu, jestli postupuji správně - zaměstnaneci byl od 1. 9. přiznán starobní důchod. Dne 31.8. jsem sním ukončil PP, od 1.9. uzavřel novou p.smlouvu, nechal ho podepsat prohlášení, ve kterém si již nemůže uplatnit slevu na dani na poplatníka.
    Druhý dotaz - když si bude na konci roku tento zaměstnanec podávat sám přiznání, může uplatnit slevu za celý rok? (§35ba, 2) poslední věta)

    moc děkuji za odpovědi. Olda

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 9. 2007 20:54

      Jaromír (neregistrovaný) 83.208.229.---

      Re: Sleva na dani ze záv. činnosti
      Neuplatňuje si náhodou slevu do konce roku, v němž mu vznikl nárok na starobní důchod ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).