Hlavní navigace

Technické zhodnocení

  • (neregistrovaný) 82.100.13.---

    12. 9. 2007 7:24

    Dobré jitro...
    v r.2007 jsme technicky zhodnotily budovu pořízenou v r.2002. Jak odepisovat? Myslím si, přičtu celkové technické zhodnocení k zůstatkové ceně a budu odpisovat. Je to tak??? Velice Vám moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 9. 2007 7:28

      Maru (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: Technické zhodnocení
      Ano.
      Zvýšíte vstupní cenu. A pak postupujete podle § 31 ZDP -koeficienty pro zvýšenou vstupní cenu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).