Hlavní navigace

Záloha na prac.cestu

  • (neregistrovaný) 85.71.0.---

    17. 9. 2007 21:01

    na zahraniční pracovní cestu se vyplatí zaměstnanci záloha, pokud se nedohodnou jinak. Jak je to prosím s tuzemskou cestou?
    Na tu by taky měla být vyplacena záloha,pokud ji zaměstnanec požaduje?děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 9. 2007 21:16

      Jaromír (neregistrovaný) 83.208.229.---

      Re: záloha na prac.cestu
      Obdobně, § 183 odstavec 1 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).